Spotkanie z dietetykiem
Dodano: 15 maj 2026
Dziś w naszej szkole odbyło się bardzo ciekawe spotkanie z panią dietetyk. Dowiedzieliśmy się m.in. ile cukru znajduje się w różnych produktach i napojach oraz jak zdrowe odżywianie wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie.
Dziękujemy za pouczające i interesujące spotkanie oraz cenne wskazówki dotyczące zdrowego stylu życia! 😊
















