Wizyta w Urzędzie Gminy
Dziś uczniowie klasy 8 odwiedzili Urząd Gminy Raba Wyżna, aby zobaczyć, jak funkcjonuje urząd oraz na czym polega praca samorządu. Już na samym początku zebranych serdecznie przywitał wójt gminy, Tomasz Rajca, który opowiedział o swojej pracy oraz o najważniejszych zadaniach... czytaj dalej
Dodano: 02 mar 2026
